Wspólna pasja zrodziła w nas poczucie kreowania wizerunku

DLACZEGO FOTOGRAFUJEMY

Zespół foto-reklamowe.pl powstał z inicjatywy  osób, których wspólne pasje  przyczyniły się do powstania projektu mającego na celu zaspokojenie potrzeb wymagającego Klienta.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym kreowaniu wizerunku poprzez fotografię, wykorzystując współczesne trendy, nowoczesne techniki i narzędzia w swojej pracy.

Dzięki zdobytym umiejętnościom i doświadczeniu jesteśmy w stanie zadbać o każdy szczegół, oferując wysokiej jakości produkt.

NASZ SPRZĘT FOTOGRAFICZNY

CZYLI NA CZYM POWSTAJĄ TWOJE ZDJĘCIA

Oprócz nieprzeciętnych umiejętności oraz kreatywnych pomysłów fotografia reklamowa wymaga także kunsztu technicznego. Podstawą jest tutaj wysokiej klasy sprzęt fotograficzny. Oprócz umiejętności, doświadczenia oraz studia fotograficznego – zobacz czym dysponujemy:

Nasze prace

Z KTÓRYCH JESTEŚMY DUMNI

Mając na celu jakość sesji zdjęciowych korzystamy z produktów renomowanych marek takich jak Bowens, Profoto i Canon.
Wykonany materiał jest poddawany specjalistycznej obróbce graficznej, gdzie spieszą nam z pomocą kalibrowane monitory Dell i oprogramowanie firmy Adobe.

Jeśli zlecone zadanie wymaga pracy w terenie jesteśmy przygotowani na wyjście ze sprzętem w plener, bądź wskazaną przez klienta konkretną lokalizację.

 
 
 
 

Indywidualne ceny

Każda usługa jest wyceniana przez nas indywidualnie. Cenniki podane poniżej są informacjami orientacyjnymi.

Ceny netto

Podane ceny są cenami netto

 
 
 

Filmy Reklamowe

Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w tworzeniu filmów reklamowych i spotów; zarówno telewizyjnych jak i internetowych. Tworzymy filmy korporacyjne oraz eventowe, realizacje z koncertów oraz wydarzeń a także teledyski. W portfolio mamy reklamy internetowe oraz telewizyjne, krótkie promocyjne spoty TV oraz internetowe kampanie reklamowe dla znanych firm. Realizujemy relacje „na żywo” oraz streaming internetowy.

Choć nasze biura znajdują się w Krakowie – zasięg naszej pracy nie jest ograniczony. Warszawa, Wrocław, Katowice; cała Polska. Dodatkowo wiele naszych zleceń realizowanych jest za granicą – podążając za naszą pracą odwiedziliśmy już kilkanaście krajów na 4 kontynentach.

Zobacz naszą stronę internetową http://flashback-video.pl/

Nie tylko Kraków

Pracujemy w Krakowie i tutaj znajduje się nasze studio. Pracujemy jednak na terenie całej Polski, posiadamy mobilny sprzęt fotograficzny i filmowy oraz wyposażenie studia.
Nasz teren pracy to m. in. Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kielce, Opole oraz Poznań.

 
 
 
 
 
 
 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą ekipą, napisz w wiadomości jak możemy Ci pomóc.

Michał Puchała

michal@foto-reklamowe.pl

GSM +48 792 917 273

Marek Krempa

marek@foto-reklamowe.pl

GSM +48 509 505 990